Sesje noworodkowe

Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka, a najlepiej między 5 a 14 dniem, jest to najlepszy czas na zrobienie sesji, dziecko najczęściej przesypia całą sesję z małymi przerwami na karmienie. Jeżeli dziecko skończyło 14 dni również jest możliwość wykonania sesji noworodkowej, jednak może trwać wówczas dłużej. Na mojej stronie w galerii Noworodki jest wiele zdjęć dzieci wykonanych pomiędzy 2 a 4 tygodniem życia. Posiadam ubranka  dla dzieci w rożnym wieku to też dla każdego malucha znajdę coś ciekawego. Także jeżeli chcecie mieć Państwo pamiątkę z pierwszych dni życia dziecka serdecznie zapraszam do współpracy. 

Aranżacja sesji jest po mojej stronie, wszystkie gadżety tj. kocyki, koszyki, czapeczki, opaski itp. Potrzebuję jedynie modela oraz dobrego humoru rodziców :).

Sesje wykonuje w specjalnie do tego przygotowanym studio, gdzie panuje odpowiednia temperatura i jest ono przystosowane  na przyjęcie noworodka z rodzicami. Wszystko jest przygotowane pod sesje dzięki czemu  nie tracimy czasu na zbędne czynności mogące wydłużyć pracę. Przed sesją kontaktuję się z rodzicami i wspólnie ustalamy jakie aranżacje wykonujemy, także po przyjeździe do studia wszystko jest przygotowane. 

Opcja I

Wykonuje:

 • 5 ujęć, jedna aranżacja do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami +  zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 5 wywołanych zdjęć w formacie 15x21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 5 wywołanych zdjęć w formacie 10x15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 1 powiększenie 20x30
 • CD z obrobionymi zdjęciami

Czas trwania sesji: około 1 godziny

Cena:  350 zł

Opcja II

Wykonuje:

 • 10 ujęć, trzy aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami + zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 10 wywołanych zdjęć w formacie 15x21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 10 wywołanych zdjęć w formacie 10x15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 1 powiększenie 20x30
 • CD z obrobionymi zdjęciami

Czas trwania sesji: około 2 godziny

Cena:  490 zł

Opcja III

Wykonuję:

 • 20 ujęć, pięć aranżacji do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami + zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 20 wywołanych zdjęć w formacie 15x21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 20 wywołanych zdjęć w formacie 10x15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 1 powiększenie 20x30
 • CD z obrobionymi zdjęciami

Czas trwania sesji: około 3,5 godziny.

Cena: 760 zł

Każdy klient który zgodzi się na publikację zdjęć na mojej stronie  www.malgorzatakarpinska.pl, Instagramie oraz Funpage dostanie dwa ujęcia gratis.

Każde kolejne ujęcie to koszt 35 zł.

Po wykonaniu sesji wysyłam miniaturki zdjęć, będę prosiła o wybranie zdjęć do obróbki. Po  subtelnej obróbce przesyłam je raz jeszcze do wglądu i akceptacji.

Jest możliwość dokupienia albumu lub foto albumu. Albumy są robione na zamówienie, proste okładki w dowolnym kolorze z czarnymi kartami przekładane białym pergaminem. W takim albumie zdjęcia są wklejane, jest to tradycyjna forma  prezentacji zdjęć.  Jest możliwość za dodatkową opłatą spersonalizowania albumu dodając napis, tłoczenie lub zdjęcie. Albumy są bardzo solidne i dobrze wykonane w polskiej firmie z długoletnią tradycją na rynku introligatorskim. Jest też możliwość zrobienie foto albumu, jednak jest to już indywidualna wycena.

Termin sesji warto zarezerwować wcześniej, z możliwością przełożenia go o kilka dni. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na numer konta 45 1020 2498 0000 8002 0688 5935  F.H.U. Małgorzata Karpińska w tytule Imię i Nazwisko oraz termin sesji.

 

 

Opinie klientów:

Polecamy w 1000%
Podejście nieziemsko miłe.
Wspaniała Pani fotograf!
Nie zamienimy na nikogo innego. Zdjęcia ze ślubu jak i sesji noworodkowej powalają na kolana ❤️ Bardzo dziękujemy i na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!

Dominika G.

 

Polecam Panią Małgorzatę do sesji z noworodkami, super podejście do maluszków jak i do większych dzieciaków. Studio fotograficzne profesjonalne, warunki dostosowane do potrzeb dziecka. Bardzo dużo strojów i asortymentu przez co nieograniczone możliwości aranżacji zdjęć. Serdecznie polecamy, my skorzystaliśmy i nie żałujemy. Pamiątka na całe życie 

Marta M.

 

POLECAMY Panią Małgosię!
Atmosfera rodzinna, przyjazna. Zarówno w domu, jak i w studio, a nawet w Kościele czuliśmy się wyluzowani i nieskrępowani. Podejście do dzieciaczków pewne i bezpieczne. Bezproblemowy kontakt, dostosowanie do nas i bardzo szybka obróbka zdjęć! Albumy wykonane starannie i z dbałością o każdy szczegół 👍🏻👏🏻

Bogusława A.