Sesje noworodkowe

Opcja I

Wykonuje:

 • 10 ujęć,
 • trzy aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach  +  zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 10 wywołanych zdjęć w formacie 15×21 oraz 10×15  na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 1 powiększenie 20×30
 • zdjęcia na e-mail

Czas trwania sesji: około 2 godziny
Cena:  550 zł

Opcja II

Wykonuje:

 • 15 ujęć
 • cztery aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach + zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 15 wywołanych zdjęć  w formacie 15×21 oraz 10×15  na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 2 powiększenia 20×30
 •  zdjęcia na e-mail

Czas trwania sesji: około 3 godziny
Cena:  700 z

Opcja III

Wykonuję:

 • 20 ujęć
 • pięć aranżacji do wyboru po wcześniejszych ustaleniach + zdjęcia z rodzicami

Otrzymujesz:

 • 20 zdjęć  w formacie 15×21 oraz 10×15  na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
 • 2 powiększenia 20×30
 • zdjęcia na e-mail

Czas trwania sesji: około 3,5 godziny.
Cena: 850 zł

Każde kolejne ujęcie to koszt 45 zł.

Po wykonaniu sesji wysyłam miniaturki zdjęć, będę prosiła o wybranie zdjęć do obróbki. Obróbka obejmuje retusz niedoskonałości cery, plamki ,trądzik czy inne występujące skazy, wyrównanie koloru skóry,  oraz wszystkie niezbędne czynności podnoszące jakość finalnej fotografii. Po obróbce przesyłam je raz jeszcze do wglądu i akceptacji, następnie zdjęcia są wywoływane i umawiamy się na odbiór.

Jest możliwość dokupienia albumu lub foto albumu. Albumy są robione na zamówienie, proste okładki w dowolnym kolorze z czarnymi kartami przekładane białym pergaminem. W takim albumie zdjęcia są wklejane, jest to tradycyjna forma  prezentacji zdjęć.  Jest możliwość za dodatkową opłatą spersonalizowania albumu dodając napis, tłoczenie lub zdjęcie. Albumy są bardzo solidne i dobrze wykonane w polskiej firmie z długoletnią tradycją na rynku introligatorskim. Jest też możliwość zrobienie foto albumu, jednak jest to już indywidualna wycena. Jest też możliwość zamówienia fotoksiążki.

Termin sesji warto zarezerwować wcześniej, z możliwością przełożenia go o kilka dni. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na numer konta 45 1020 2498 0000 8002 0688 5935  F.H.U. Małgorzata Karpińska w tytule Imię i Nazwisko oraz termin sesji.

Sesje noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka, a najlepiej między 7 a 11 dniem, jest to najlepszy czas na zrobienie sesji, to wówczas dzieci są najbardziej śpiące i elastyczne, co pozwala na te wszystkie cudowne pozy. Jeżeli dziecko skończyło 14 dni również jest możliwość wykonania sesji noworodkowej, jednak może ona trwać wówczas dłużej, dlatego ważne aby uzbroić się w cierpliwość. Na mojej stronie w galerii Noworodki jest wiele zdjęć dzieci wykonanych pomiędzy 2 a 4 tygodniem życia, dlatego nie warto rezygnować z takiej pamiątki.

Sesje najlepiej zarezerwować wcześniej, proponuję zadzwonić bądź napisać kiedy będzie już znany termin porodu. Dokonuje wówczas rezerwacji przy czym możemy ją zmienić w zależności od tego czy maluszek  urodzi się wcześniej czy później. Zawsze proszę rodziców o kontakt, w przypadku wcześniejszego przyjścia na świat dziecka – najszybciej jak to jest możliwe, w przypadku kiedy jednak bobasowi nie będzie się spieszyło  proszę o kontakt kilka dni przed planowaną data sesji. Jest to informacja dla mnie że zaplanowany termin ulegnie zmianie. Jeśli dziecko już się urodziło, a nie udało się dokonać wcześniej rezerwacji a chcielibyście Państwo abym wykonała dla Was sesje, proszę o kontakt.  Zawsze staram się dopasować termin sesji do mojego harmonogramu.

Sesja noworodkowa trwa od 2h do 3-4h, macie w tym czasie czas na karmienie, zmianę pieluszki czy przytulenie kiedy tylko maluch będzie tego potrzebował. Przez cały ten czas maluch będzie z nami, ja będę się zajmowała dzieckiem pod Państwa czujnym okiem. Fotografuję noworodki od ponad 4 lat , wykonałam w tym czasie ponad 250 sesji noworodkowych i cały czas liczba ta się powiększa. Zostałam przeszkolona w zakresie bezpiecznego pozycjonowania dziecka, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Waszego maleństwa jest dla mnie na pierwszym miejscu. Przed sesją wybieracie ujęcia i pozycje jakie najbardziej się Państwu podobają, a jak tak układam sesje aby była w takim stylu. Czasami bywa tak że maluszek nie chce danej pozycji ponieważ jest dla niego nie wygodna, każdy jest inny i już na etapie noworodkowym mamy swoje upodobania, w takim przypadku zmieniamy ją na inną. Tutaj nic nie robi się na siłę, cała sesja przebiega w spokoju zapewniając komfort wszystkim obecnym. 

W każdym pakiecie oprócz zdjęć samego maluszka wykonuję również zdjęcia z rodzicami , z rodzeństwem oraz zdjęcia całej rodziny, abyście potem mogli sami zdecydować jakie ujęcie najbardziej się Wam podobają i jakie mam poddać obróbce graficznej. Te pierwsze dni z dzieckiem bardzo szybko mijają, to bardzo ekscytujący czas dla całej rodziny, warto uwiecznić to na zawsze.

Aranżacja sesji jest po mojej stronie, wszystkie gadżety tj. kocyki, koszyki, czapeczki, opaski itp. Potrzebuję jedynie modela oraz dobrego humoru rodziców :). Przed sesją zawsze proszę o przesłanie kilku zdjęć z mojej galerii jakie najbardziej przypadną Państwu do gustu, jest to informacja dla mnie jakim tropem podążać, jak przygotować sesje oraz jakich kolorów użyć. Dla siebie najlepiej zabrać ciuchy nie rzucające się w oczy w stonowanych barwach, czernie, biele, beże czy szarości świetnie się sprawdzą. W przypadku kobiet jest możliwość skorzystania z garderoby jaką mam do dyspozycji klientek w studio.

Sesje wykonuje w specjalnie do tego przygotowanym studio, gdzie panuje odpowiednia temperatura i jest ono przystosowane  na przyjęcie noworodka z rodzicami. Będzie bardzo ciepło i proszę się na to przygotować. Noworodki w tym wieku nie potrafią regulować temperatury ciała, dlatego dbam o to aby było przyjemnie i ciepło, zapewni to komfort podczas sesji. Wszystko jest przygotowane  dzięki czemu  nie tracimy czasu na zbędne czynności mogące wydłużyć pracę. Akcesoria się regularnie prane a studio jest dezynfekowane przed sesją.

Opinie klientów:

Polecamy w 1000% Podejście nieziemsko miłe. Wspaniała Pani fotograf! Nie zamienimy na nikogo innego. Zdjęcia ze ślubu jak i sesji noworodkowej powalają na kolana ❤️ Bardzo dziękujemy i na pewno zobaczymy się jeszcze nie raz!
Dominika G.
POLECAMY Panią Małgosię! Atmosfera rodzinna, przyjazna. Zarówno w domu, jak i w studio, a nawet w Kościele czuliśmy się wyluzowani i nieskrępowani. Podejście do dzieciaczków pewne i bezpieczne. Bezproblemowy kontakt, dostosowanie do nas i bardzo szybka obróbka zdjęć! Albumy wykonane starannie i z dbałością o każdy szczegół 👍🏻👏🏻
Bogusława A.
Polecam Panią Małgorzatę do sesji z noworodkami, super podejście do maluszków jak i do większych dzieciaków. Studio fotograficzne profesjonalne, warunki dostosowane do potrzeb dziecka. Bardzo dużo strojów i asortymentu przez co nieograniczone możliwości aranżacji zdjęć. Serdecznie polecamy, my skorzystaliśmy i nie żałujemy. Pamiątka na całe życie 
Marta M.
Scroll to top