Witam Serdecznie na mojej stronie

Fotografią zajmuję się od 11 lat. Przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie i wyspecjalizowałam się w fotografii noworodkowej, ciążowej oraz rodzinnej. Spędziłam dużo czasu poznając Wasze nowo narodzone dzieci, dzięki czemu posiadam odpowiednie kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa noworodka tak aby  maluch czuł się dobrze i był spokojny pod czas pozycjonowania. 

Moim marzeniem było takie studio fotograficzne gdzie zarówno maluch jak i rodzice będą czuli się bezpiecznie podczas sesji, a ja będę miała miejsce do kreowania swoich wizji. Studio fotografii noworodkowej jakie będzie idealnym miejscem na pierwszą sesję Waszego maleństwa. Dzięki temu powstała przestrzeń do jakiej mogę Was zaprosić , miejsce gdzie poczujecie się komfortowo a to zaowocuje wspaniałymi ujęciami. 

Jako fotograf, chciałabym abyście czuli się przed moim obiektywem autentycznie, naturalnie  i bez skrępowania. Chciałabym abyście pokazali mi kim jesteście i co czujecie,  aby wspomnienie tego dnia, w moim studiu, przywoływało tylko pozytywne uczucia..

 

Serdecznie zapraszam

Małgorzata Karpińska

Scroll to top